Zážitek jako z kina? Poznejte movie-room, vaše soukromé kino na Methuye

13 března, 2024
Posted in chata
13 března, 2024 Methuya

Methuya není jen tak obyčejná chata. Kromě venkovní sauny u řeky, plného minibaru a minimalistického interiéru se v této romantické chatě ukrývá ještě jedna speciální místnost – a vsadíme se s vámi, že podobnou jinde nenajdete. Nahlédněte do unikátního movie-roomu.

Chata Methuya leží uprostřed Chráněné krajinné oblasti Broumovsko a je koncipována jako romantické místo pro aktivní i ryze odpočinkovou dovolenou, případně pro dovolenou pracovní (změna pracovního prostředí je prospěšná). A ke kvalitnímu odpočinku patří také dobrá zábava. A právě takovou zábavu můžete od Methuyi očekávat.

Harmonický kontrast cihlové a tmavě zelené

Citlivější jedinci si jistě na první pohled všimnou, že tato místnost se jako jediná z celého domu pyšní barevnějšími tóny. Není tomu tak náhodou. Movie-room je místnost určená k odpočinku a především k zábavě, a proto hraje barvami. Bavit se můžete mimo jiné třeba i nastavováním pokojového LED osvětlení, které navíc můžete ovládat přímo z gauče (nestane se vám, že se pohodlně uvelebíte a zjistíte, že jste zapomněli zhasnout).

LG OLED s úhlopříčkou 2 metry + sound-systém 7.1 TCL

Jestli vám tato čísla a písmena neříkají nic objevného, nevadí, stejně je nejlepší si to zažít na vlastní kůži. Základem skvělého zážitku z filmu, seriálu nebo dokumentu je pořádná obrazovka. V movie-roomu na Methuye najdete televizi LG OLED s uspokojivou úhlopříčkou 2 metry zabírající skoro celou jednu stranu pokoje. Kvalitní obraz bez kvalitního zvuku by ale byl jako pivo bez pěny, proto televizi doplňuje výživný TCL sound-systém 7.1. Vše je dokonale rozestavěno tak, abyste u televize nebyli moc blízko, ani moc daleko, a zvuky se linou místností opravdu efektivně.

Na výběr máte ze 160 kanálů TV Magenta a ujet si můžete třeba na apkách jako Netflix nebo Youtube. Necháme už na vás, jestli se  se v movie-roomu budete smát, brečet, fandit, vzdělávat anebo trnout napětím.

Gauč pro 10 lidí

Ačkoliv je televize veliká, největším kusem v místnosti je elektrický rozkládací gauč. S pomocí dvou kouzelných knoflíků lze část gauče vysunout, díky čemuž se z něj stane slušné letiště, na které se s přehledem vejde až 6 lidí. Na gauči se pohodlně nejen sledují filmy, ale výborně se na něm i spí. Movie-room koneckonců slouží jako druhá ložnice pro ty z vás, kteří chcete na Methuyu vyrazit ve třech nebo ve čtyřech.

Tak co, už cítíte vůni popcornu a víte, co si pustíte? Mrkněte na stránku pronájem, kde najdete kalendář s volnými termíny, rozmyslete si, koho vezmete s sebou na Methuyu a pohodlně si tuhle vykutálenou chatu pronajměte.