Methuya je ideálním místem pro vaši samotu

13 března, 2024
13 března, 2024 Methuya

Být sám  pro někoho děsivá a stresující představa, pro jiné naopak uklidňující a osvěžující impuls. Samota je dokonce filozofickým pojmem, jejími výhodami a přínosy se zabývali mnozí myslitelé.  Nejspíš budete souhlasit s tím, že nejkrásnější samota je ta v objetí přírody, a na Methuye je příroda okouzlující.

Když jste sami, lépe si tříbíte myšlenky a lépe se soustředíte. Samota je skvělým partnerem pro odpočinek, ale je prospěšná i v případě, když se potřebujete zkoncentrovat na svoji práci a změnit pracovní prostředí. Ideálním útočištěm, které vás uchrání před hlukem civilizace, je chata Methuya v srdci CHKO Broumovsko. Leží v tichém údolí horního toku řeky Metuje a nabízí kromě velkorysé zahrady plné vzrostlých stromů také soukromou saunu u řeky.

Dobijte si baterky

Ruch města, šelest společnosti a neustálé rodinné i pracovní požadavky, které jsou na vás kladeny, mohou být vyčerpávající. Abyste na tohle všechno měli dostatek energie a zároveň si od toho mohli odpočinout, je potřeba vzít si čas jen pro sebe – a náležitě si ho užít. Chata Methuya je pro takový účel doslova ideální. Dejte si saunu, osvěžte se v mírném toku řeky Metuje, posaďte se na dřevěné molo u řeky a jen tak buďte. Okolní panorama vás překvapí svou rozmanitostí a Géniem loci. Večer se uvolněte třeba u dobrého filmu v movie-roomu, TV s úhlopříčkou 2 metry a sound systém 7.1. vás bude bavit. Uvelebit se také můžete v chill-out zóně, odkud přes francouzská okna uvidíte přímo do přírody.

Intenzivní soustředění v přírodě

Chata Methuya je ideálním místem také v momentě, kdy před vámi leží zásadní práce a potřebujete se zkoncentrovat mimo kancelářské nebo domácí prostředí. Ačkoliv leží Methuya uprostřed údolí, nějaké ty internety do ní přece jen proudí. Změna pracovního prostředí bude mít pozitivní účinky na vaše work-flow, na to se můžete spolehnout.

Pracovní místo si můžete pohodlně zřídit kdekoliv chcete, a pokud vám přeje počasí, klidně se můžete přemístit na jednu z venkovních teras, odkud na vás bude působit síla přírody. Motivací i inspirací pro vás budou také procházky po okolní mystické broumovské krajině. Hned za domem začínají turistické trasy, které vás dovedou třeba do Adršpašsko-teplických skal.

Dopřejte si čas jen pro sebe

Zjistěte víc na stránce pronájem a zarezervujte si čas jen pro sebe. A příště s sebou třeba můžete vzít i někoho dalšího.